Ana sayfa Genel ÇEKÜL Amasra Lisesi Katılım Toplantısı

ÇEKÜL Amasra Lisesi Katılım Toplantısı

457
0

“ÇEKÜL Gençleri” kültür değerlerini koruma çalışmalarını Amasra Lisesi’nde konuştu.

Küçük Hamam Projesinin videosunun seyredildiği toplantıda, korumanın başkenti Safranbolu’ya yapılacak gezi planlandı.

ÇEKÜL Amasra temsilcisi Hüseyin ÇOBAN’ın “Amasra’da kültürel değerleri korumak” konulu sunumundan sonra gençlerin hem koruma faaliyetlerine aktif katılımı hem de Küçük Hamam’ın kültür merkezi olarak kullanılmasında yapacakları projeler üzerinde konuşuldu.

Eskiz, resim, fotoğraf, yerel tarih araştırması, ropörtajlar ve kompozisyon konularında çalışmalar yapacak olan Amasra Lisesi ÇEKÜL Gençleri ilk faaliyetlerini Safranbolu gezisinde yapacaklar.

ÇEKÜL danışma kurulu üyeleri ve Amasra Lisesi öğretmenlerinden Kerim BOZ ve Hülya ERK UZUN tarafından düzenlenen toplantıda, İnteraktif Grubundan Ferhat GÜNGÖR ve Salih POLATOĞLU, ilk ropörtaj grubunu Şeyma YENİ, Sena ATAMAN ve İlayda GÖKTEPE ile birlikte kurdular ve Safranbolu gezisi çalışmalarını planladılar.

Dim lights Download Embed

ÇEKÜL Gönüllüleri Amasra Lisesi Grubu

Öğrenciler

Kaan MIZRAP, Onay IŞIKLI, İlayda GÖKTEPE, Sena ATAMAN, Aslıhan ÇAMŞUL, Büşra GÜVEN, Göksu KARABACAK, İpek YALÇIN, Eda SARIHAN, Oktay AYDIN, Emrah ALEMDAR, Betül SARI, Kumru ÖZTÜRK, Mehmet Ali GÜRPINAR, Şeyma YENİ, Müge CEBECİOĞLU, Fatma BAŞ, Ertuğrul KAYABAŞ, Buse GÜN, İzel YAT, Çağla ÖZENGİ

Öğretmenler

Hülya ERK UZUN, Kerim BOZ, Sürel TURAR ÇOBAN, Seyide KARACA